Крок до європейських стандартів – МОЗ заборонило використання азбесту в Україні.

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом заборонило використання і виробництво всіх видів азбесту і азбестових виробів у всіх технологічних процесах та при проведенні будівельних робіт.

МОЗ заборонило використання азбесту в Україні.

Метою такого вчинку стало бажання захистити здоров’я громадян від шкідливого впливу та захворювань, які спирчиняються цим матеріалом.
За даними Всесвітньої організації здоров’я у світі понад 100 тис. щорічно помирає від захворювань що викликає вплив азбесту. Наукові дослідження доводять, що використання азбесту, матеріалів та виробів, що його містять часто є причиною таких захворювань як азбестоз, мезотеліома та рак легень.
Міжнародна агенція по вивченню раку при ВОЗ віднесло азбест до першої категорії речовин-канцерогенів, для яких є правдиві доведені дані про їх шкоду для людини.
Заборона азбесту не означає раптового здорощання покрівельних матеріалів таких як шифер. Вже на сьогодні в Україні є ряд виробництв, які налагодили виробництво шиферу без використання азбесту.
Слід зауважити, що в країнах ЕС азбест уже давно під забороною, а заборона цього матеріалу в Україні – ще одним крок, який наближує стандарти життя, виробництва та будівельної галузі до стандартів прийнятих в більшості країн світу.

На головну…

This entry was posted in Події and tagged . Bookmark the <a href="http://www.ua-build.com/%d0%bf%d0%be%d0%b4%d1%96%d1%97/krok-do-jevropejskyh-standartiv-moz-zaboronylo-vykorystannja-azbestu-v-ukrajini/" title="Permalink to Крок до європейських стандартів – МОЗ заборонило використання азбесту в Україні." rel="bookmark">permalink</a>.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *