Мексиканські блоки які дозволяють економити при будівництві.

В продовження мого поста про виготовлення шлакоблоків «Вся правда про те, як виготовляти шлакоблоки» в цьому пості хочу розповісти вам про те, як збудувати дім, гараж, або інше господарське приміщення практично не застосовуючи цементу.

Будівельні блоки Хорхе Капітана

Будівельні блоки Хорхе Капітана
Інформацію про незвичну форму блоків ( у нас би їх назвали шлакоблоки хоч це не зовсім правильно) мені підкинули друзі, що на заробітках у Іспанії. Як вони пояснили – технологія прийшла з Мексики, але вже зараз при будівництві невеликих об’єктів викликає жвавий інтерес.Мексиканський архітектор Хорхе Капітан та компанія Omega прагнучи вирішити проблему дефіциту житла розробили простий, але можна сказати революційний продукт. Це блоки що за формою нагадують цеглинки Лего тільки біль складної форми.
Завдяки вдалій функціональній формі будівельники, які вже «набили» собі руку можуть зводити споруди на 50% швидше. Розробники шуткують, що будувати з таких блоків, може навіть дитина.

Продумана будова блоків дозволяє будівельникам без застосування будівельних розчинів зводити стіни перев’язуючи їх сухим швом. Для додаткової міцності в спеціальні отвори вставляється арматура яка надає стіні властивостей моноліту. Розчин використовується лише для герметизувати отворів у які просовується арматура щоб запобігти проникненню повітря до поверхні арматури і тим самим створити умови в яких вона не буде ржавіти. Також, через спеціальні отвори в блоках можна прокладати комунікації.

Перев'язка при кладці стіни з Мексиканських блоків

Перев’язка при кладці стіни з Мексиканських блоківЩо ж до наших Українських реалій слід зауважити, що основним недоліком такого блоку є малий опір тепловтратам. Таким чином стіна зведена з таких блоків, якщо мова йде про житлові приміщення, повинна утеплятись. Якщо ж мова йде про будівництво гаража або іншої господарської будівлі то за допомогою такого болоку можна досить не погано зекономити. Сводіваюсь, що наші умільці скоро будуть виробляти і продавати такі блоки поряд з класичними шлакоблоками.

Понравилось? Поделись с друзьями!
Общайтесь со мной:

Most Commented Posts

This entry was posted in Технології та обладнання, Без рубрики and tagged , , . Bookmark the <a href="http://www.ua-build.com/?p=654" title="Permalink to Мексиканські блоки які дозволяють економити при будівництві." rel="bookmark">permalink</a>.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>