Крок до європейських стандартів — МОЗ заборонило використання азбесту в Україні.

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом заборонило використання і виробництво всіх видів азбесту і азбестових виробів у всіх технологічних процесах та при проведенні будівельних робіт.
азбест стоп
Метою такого вчинку стало бажання захистити здоров’я громадян від шкідливого впливу та захворювань, які спирчиняються цим матеріалом.
За даними Всесвітньої організації здоров’я у світі понад 100 тис. щорічно помирає від захворювань що викликає вплив азбесту. Наукові дослідження доводять, що використання азбесту, матеріалів та виробів, що його містять часто є причиною таких захворювань як азбестоз, мезотеліома та рак легень.
Міжнародна агенція по вивченню раку при ВОЗ віднесло азбест до першої категорії речовин-канцерогенів, для яких є правдиві доведені дані про їх шкоду для людини.
Заборона азбесту не означає раптового здорощання покрівельних матеріалів таких як шифер. Вже на сьогодні в Україні є ряд виробництв, які налагодили виробництво шиферу без використання азбесту.
Слід зауважити, що в країнах ЕС азбест уже давно під забороною, а заборона цього матеріалу в Україні — ще одним крок, який наближує стандарти життя, виробництва та будівельної галузі до стандартів прийнятих в більшості країн світу.

Понравилось? Поделись с друзьями!
Общайтесь со мной:

Most Commented Posts

This entry was posted in Без рубрики and tagged , . Bookmark the <a href="http://www.ua-build.com/?p=667" title="Permalink to Крок до європейських стандартів — МОЗ заборонило використання азбесту в Україні." rel="bookmark">permalink</a>.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>