Мода на котеджні містечка прийшла до Львова, а містечко «Липові Роси» один з її трендів.

Якщо раніше почути про котеджні містечка можна було в телесеріалах або з розповідей заробітчан, то останнім часом те, про що розповідали з таким захопленням, стало для Львова реальністю.

Завдяки цілій низці факторів, серед яких стабільний попит на житло у Львові, зростаючі вимоги щодо безпеки і комфортності житла, все більше львів’ян та гостей міста, які вирішили тут оселитись бажають жити в затишному комфортному житлі, в оточенні природи, яке в міру віддалене від шумного ритму міського життя.

Люди з сучасним стилем мислення почали вимірювати відстані не у кілометрах, а у хвилинах, які потрібно витратити на подолання відстані від роботи додому. Якщо ви живете за містом, у вас є власний транспорт, а час доїзду від дому до робочого місця займає до 30 хв (час, який необхідно потратити, щоб доїхати з Сихова до центру хоч і часто займає більше) – можна сказати, що розташування вашого помешкання доволі вдале.
 Попит на заміське житло не пройшов повз уваги провідних забудовників Львова і, як наслідок, розпочато будівництво цілої низки котеджних містечок.

В цьому пості розповім про одне з таких містечок, де мені довелось побувати і побачити усе на свої очі. Липові Роси – це замістський квартал Львова, розташований лише за 7 км чудовою асфальтованою дорогою від межі Львова. Біля села Липники на території 9,6 Га йде повним ходом будівництво заміських котеджів площею 97-120 м2.

Котеджне містечко Липові Роси. 4-та лінія забудови.

 

Зведення котеджів 4-ї та 5-ї лінії забудови в котеджному містечку Липові Роси

Котеджі поверховістю 2-3 поверхи на залізобетонному стрічковому фундаменті будуються з цегли (товщина стін 380 мм) і утепляються мінеральною ватою та термопанелями, вкритими фасадною клінкерною плиткою. Висота приміщень 2,9-2,7 м в залежності від типу котеджу і поверху, перекриття бетонне монолітне.

Котеджне містечко Липові Роси.

Дах плоский, утеплений, вкритий мембраною. Окремі котеджі обладнані великими терасами, вимощеними бруківкою.

Елегантності котеджам додають великі вікна і сучасні вхідні двері, виготовлені з алюмінієвого профілю Reynaers з двійними енергоощадними склопакетами.

Котеджі здаються в комплексі з повним оздобленням. Можна завозити меблі і жити!

З метою гармонійного опорядження інтер’єрів було розроблено 6 типів інтер’єрів:
Тип А та А+ – мінімалізм
Тип В – Прованс
Тип С – Лофт
Тип D – Скандинавський
Тип E – Еклектика
Тип F – Колоніальний

В склад оздоблення входить: індивідуальне газове опалення ( теплі підлоги на першому поверсі і в санвузлах, а на решту поверхах радіатори), шпатльовані і пофарбовані стіни і стелі інтер’єрними фарбами Капарол, в місцях передбачених дизайном – підвісні стелі і короба з гіпсокартону, повністю виконана електропроводка із змонтованими розетками і вимикачами, в санвузлах змонтовані і підключені акрилові ванни, унітаз, умивальник, душова стійка і змішувачі; в котеджі заведено лінію Інтернет, встановлені дерев’яні міжкімнатні двері, металеві міжповерхові сходи з повним оздобленням.

Котеджне містечко Липові Роси. Інтер’єр ванної кімнати на 2-му поверсі.

 

Котеджне містечко Липові Роси. Інтер’єр санвузла на 2-му поверсі котеджу типу “Д”

Підлога першого поверху вкрита плиткою, а другого і третього – високоякісним ламінатом 32-33 класу.
Ізюминкою є повністю готова до використання кухня із вмонтованими побутовими приладами (духова шафа, витяжка, газова плита).

Слід зауважити, що окремі типи котеджів мають підвал, а практично кожен має власну криту парковку та прибудинкову земельну ділянку. Підходи до котеджів вимощені бруківкою, а на прибудинкових ділянках облаштовані газони.

Оскільки котеджі будуються в комплексі, забудовник передбачив мережу об’єктів соціально-побутового обслуговування, таких як: продуктовий магазин, піцерія, паб, аптека, приватні майстерні.
На території котеджного містечка Липові Роси буде збудовано дитячий садочок з вивченням іноземної мови, спортивні та ігрові майданчики.

Крокуючи в ногу з часом на території містечка будуть встановлені зарядні пристрої для електромобілів.
Декілька слів хочеться сказати про довкілля. Красу цієї місцевості можна сповна оцінити милуючись краєвидами з терас. Поруч буковий ліс та мальовничі горбисті поля.

Закінчити свою розповідь хочу відомою українською приказкою: «Один раз побачити – краще, ніж сто разів почути». Отож, якщо ви роздумуєте над придбанням котеджу, який би міг стати вашим родинним гніздечком, Липові Роси – варіант гідний вашої уваги.

На головну…

This entry was posted in Архітектура and tagged , . Bookmark the <a href="http://www.ua-build.com/architektura/moda-na-kotedzhni-mistechka-pryjshla-do-lvova-a-mistechko-lypovi-rosy-odyn-z-jiji-trendiv/" title="Permalink to Мода на котеджні містечка прийшла до Львова, а містечко «Липові Роси» один з її трендів." rel="bookmark">permalink</a>.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *