ЖК “Малоголосківські пагорби” – втілення мірй про ідеальне житло у Львові

Новий житловий комплекс «Малоголосківські пагорби», розташований в Шевченківському районі Львова, вражає своєю масштабністю і архітектурою. Будинки розташовані близько від центру міста (лише 15 хв на авто). На території комплексу будується дитячий садок, а поблизу є продуктовий магазин та в планах – кафе. Територія комплексу складається з трьох секцій забудови: Північної, Східної та Південної. Загальна площа комплексу 4,5 Га.
 

ЖК Малоголосківські пагорби. Перша черга будівництва.

Особливістю житла є: великі вікна, з яких відкриваються казкові краєвиди Львова, зокрема, на Високий Замок, телевізійну вежу, парки; тераси, продумане планування квартир розроблене архітектурним офісом Зелемінь, фасади будинків утеплені листами мінеральної вати, безпосередня близькість до паркової зони, квартири на перших поверхах з прибудинковими ділянками, наявний підземний паркінг, передбачені приміщення для зберігання велосипедів та візків, домофон з відеонаглядом та спеціальним ключем доступу.

ЖК Малоголосківські пагорби. Перша черга будівництва. Влаштування фасадів.

 

ЖК Малоголосківські пагорби. Фасад будинку першої черги будівництва.

ЖК Малоголосківські пагорби. вигляд з вікон східного фасаду будинку першої черги будівництва.

Житловий комплекс «Малоголосівські пагорби» розташований у затишному зеленому районі Львова і поєднує в собі комфортність, затишок і близькість до міської інфраструктури. За 20 хв пішки розташований ТЦ «Арсен», клуб «Sprtlife», 17 хв пішки – школа.
На головну…

This entry was posted in Архітектура and tagged . Bookmark the <a href="http://www.ua-build.com/architektura/zhk-maloholoskivski-pahorby-vtilennja-mirj-pro-idealne-zhytlo-u-lvovi/" title="Permalink to ЖК “Малоголосківські пагорби” – втілення мірй про ідеальне житло у Львові" rel="bookmark">permalink</a>.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *