На замітку покупцям квартир з “Сірим ремонтом”.

Для необізнаної людини словосполучення «Сірий ремонт» нічого не скаже, але для покупців квартир економ класу, більше того, може прихвувати в собі багато сюрпризів.
Останнім часом, для того щоб підвищити продажі в новобудовах, багато будівельних компаній продає житло без опорядження в середині. Іншими словами коли ви загодите в квартиру то бачите голі стіни. Як правило все опорядження закінчується стяжками, влаштуванням опалення, водопостачання, електрики і каналізації. Все решту покупець робить своїми силами. Покупка квартири з «Сірим ремонтом» дозволяє розтягнути в часі витрати з моменту придбання до новосілля.

Проте, в погоні за економією часто нехтують якістю. У випадку про який я хочу розповісти йдеться про неякісне виконання робіт по влаштуванню відкосів фасаду.

 

 

Перевіряючи роботу підрядників мені довелось натрапити на одну хитрість яка може стати неприємним сюрпризом для власників житла. Звернувши увагу на неякісне кріплення відливів вікна (не були просиліконені) попросив зняти декілька штук. На фото «картина» яку побачив:

«Майстри» вирішили зекономити час і не зробили армуючого шару на відкосах під відливами. Звичайно, на перших порах ніхто цього б не зауважив. Але з часом, особливо після дощів і коли топиться сніг, волога потрапляє у щілину між відливом і вікном, зализує під відлив і потрапляє у простір між утеплювачем і стіною, накопичується під відливом. В результаті маємо грибок, пожовтіння фасаду в районі відливів, плями на штукатурці внутрішніх відкосів вікна, відслювання декоративного покриття фасаду. Я вже не говорю про тепловтрати, які, звичайно, будуть більші при такій “якості” виконання відкосу.

Тому, якщо ви щасливий власник нової квартири, уважно огляньте зовнішні відкоси, провірте відкос під відливом і правильність його встановлення. Ремонтувати фасад, особливо на поверхах вище другого не лише незручно, а й дорого!

Якщо у вас є цікавий досвід в цьому плані – поділіться в коментарях. Дякую.

This entry was posted in Контроль якості and tagged , , . Bookmark the <a href="http://www.ua-build.com/kontrol-yakosti/na-zamitku-pokuptsyam-kvartir-z-sirim-re/" title="Permalink to На замітку покупцям квартир з “Сірим ремонтом”." rel="bookmark">permalink</a>.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *